İnceleyin

Girişiminizin İhtiyaçlarına Göre Hizmetler

Girişiminize Özel Destek Ekibi

+ Büyümenizi hızlandırma
+ Sunumunuzu güçlendirme
+ İlk müşterinizi bulma
+ Stratejinizi belirleme

Yatırım Süreç Desteği

Yatırım sunumunuzu en iyi hale getirmeniz ve yatırım sürecinizi başarıyla tamamlamanız için yanınızdayız.

KOSGEB Tekmer Muafiyetleri*

Kayda değer vergisel ve mali avantajlar, ortak fiziki yatırım ve üniversitemizin beşeri sermaye havuzundan yararlanma imkanı

Deneyimli Mentör Kadrosu

Ekip Kurma, Ürün Geliştirme, Markalaşma, Pazara Giriş, Fon Kaynakları gibi bir çok konuda birebir görüşmeler

Her Aşamadan Girişimcilere Özel Programlar

Fikir aşamasındaki girişimciler için hazırlanan ön kuluçka programında girişimcilere fikirlerini olgunlaştırmaları için gerekli eğitimler ve mentörlük hizmeti verilmektedir. Üç aylık program süresince fikirleri üzerine çalışma yapacakları günlerde açık ofis alanlarını ayırtıp kullanma ve gerçekleştirilecek bütün etkinliklere ücretsiz katılım hakkına sahiptirler.

Şirketleşmesini tamamlamış girişimlere danışmanlık hizmetleri, eğitim, öncelikli birebir mentörlük, ofis hizmetleri verilmektedir. Dokuz aylık program süresince girişimciler kendiler özel olarak tahsis edilen ofislerinde projeleri üzerinde çalışabileceklerdir. Gerçekleştirilecek etkinliklere ücretsiz katılım hakkında sahiptirler.

Kuluçka programı kapsamda girişim şirketleri KOSGEB Tekmer’in vergisel muafiyetlerden faydalanabilmektedirler. 

Kuluçka programını tamamlamış, pazara giriş yapmış ve ilk müşterilerini elde etmiş girişim şirketleri kuluçka sonrası programı kapsamında eğitim, mentörlük ve ofis hizmetlerinin yanı sıra yatırımcı süreçlerinde danışmanlık ve networking hizmetlerinden faydalanabilmektedir. Kuluçka sonrası programı 12 ay sürmektedir. Şirketler kuluçka programında sağlanan bütün faydalardan yararlanabilmektedir.

Kuluçka sonrası programı kapsamda girişim şirketleri KOSGEB Tekmer’in vergisel muafiyetlerden de faydalanabilmektedirler. 

 

Şimdi Başvur!

* Kosgeb Tekmer muafiyetleri şirketlerini İAÜ TEKMER’de kurmuş iki yıldan daha genç şirketlere sağlanmaktadır. Detaylı bilgi için muafiyetler bilgilendirme sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Adsız tasarım (12)

İstanbul Aydın Üniversitesi TEKMER Girişimevi ve Ofis Hizmetleri A.Ş.​ merkezleri ve programları
KOSGEB tarafından desteklenmektedir.